Yapısal Kablolama


LAN, WAN ve Wireless çözümleri Dora Bilgisayar 'ın müşterilerine sunabildiği çözümlerin arasında yeralmaktadır. Cisco, 3COM, HP gibi markaların kullanıldığı bir çok projede yer almış olan Dora Bilgisayar her alanda olduğu gibi bu alanda da tecrübesini kullanarak başarılara imza atmışdır. 

Ağ danışmanlarımız mevcut network yapınızı değerlendirerek, güncel ve gelecekteki network gereksinimlerinizi anlayarak size en uygun olan ve e-business gereksinimlerinizi karşılayacak network strateji ve dizayn çözümleri sunar. Ağ danışmanlarımız sahip olduğunuz veya kurmayı düşündüğünüz ağ yapısını aşağıdaki temel kavramlar dahilinde inceler ve size en uygun yapıyı sunar. 

Süreklilik 

Ağ altyapınızın işletmenin sinir sistemi olduğu göze alınarak, işlerinizin kesintiye uğramaması için incelenir ve sürekliliğin sağlanması için gerekli düzenlemeler ve modifikasyonlar yapılır. 

Güvenilirlik 

Ağ yapınızın ister Lokal ister geniş alan olsun dışarıdan ve içeriden oluşabilecek güvenlik açıkları ve saldırılara karşı güvenilir hale getirilmesini sağlayan düzenleme ve modifikasyonlar yapılır. 

Yönetilebilirlik 

İşleyişinizin sürekli ve kontrol edilebilir olması için karmaşıklaşan yapılarda kurulan veya kurulacak olan ağ yapısının kolaylıkla denetlenebilir, geliştirilebilir olması önemlidir. Ağ danışmanlarımız bu konuda altyapınızı inceleyerek gerekli düzenleme ve modifikasyonları önererek, sisteminizi yönetmenize yardımcı olurlar. 

Ölçeklenebilirlik 

Süreklilik ve Yönetilebilirlik kadar esas olan unsurlardan biri olan ölçeklendirilebilirlik büyümeyi veya genişlemeyi hedefleyen organizasyonunuzun optimum maliyetlerle en iyi performansa sahip olması için danışmanlarımız tarafından incelenerek sizin beklentilerinize göre dizayn veya modifiye edilir. 
Foto Galeri
Doraes Bilgi Teknolojileri
Hoşnudiye Mah.Cengiz Topel Cad. No:53/A
Faks: 0222 226 08 68
Telefon: 0222 224 17 10
Doraes Bilgi Teknolojileri