Destek Paketleri


Satın alınacak TÜM marka ürünlerin standart garanti koşulları yanısıra, müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda ekstra destek paketleri hizmete sunulmaktadır. 

Tek bir bilgisayar için uygulanabilen paketlerle, her model masaüstü, dizüstü ve sunucu bilgisayarlar ekstra güvenceye alınabilir. Ekstra Destek Hizmetleri ihtiyaca göre aşağıdaki gibi çeşitlendirilmiştir: 

Destek PC+NOTEBOOK 24X4 Paketi: 

Arızalı PC veya notebook, en geç bir sonraki iş günü, müşterinin yerinden teslim alınır, teknik servis merkezinde onarılıp test edildikten sonra tekrar müşteri yerine teslim edilir. Bu işlem çağrı alındıktan sonra ortalama 4 işgününde tamamlanır. 

Destek PC+NOTEBOOK 24X2 Paketi: 

Arızalı PC veya notebook ürününüze 1 sonraki işgünü yerinde destek verilir. Problemi yerinde giderilemeyen cihaz servise alınarak maksimum 48 saat içinde onarılır ve adresinize çalışır vaziyette teslim edilir. 

Destek PC+NOTEBOOK 12X2 Paketi: 

Desktop ürününüze aynı işgünü yerinde destek verilir. Problemi yerinde giderilemeyen cihaz servise alınarak maksimum 48 saat içinde onarılır ve adresinize çalışır vaziyette teslim edilir 

Özel Destek Paketi: 

Arızalı notebook ürününüze aynı işgünü yerinde destek verilir. Problemi yerinde giderilemeyen cihaz için onarım süresince işlerinizin aksamasını önlemek amacıyla geçici bir notebook bırakılır. Notebookunuz onarılıp teslim edildikten sonra geçici notebook teslim alınır. 

Destek SERVER 5X8X24X48 Paketi: 

Genel amaçlı file ve print server sistemleri için tasarlanmıştır. Zaman kritik olmayan 

uygulamalara yöneliktir. 5 gün x 8 saat telefon desteği ve bir sonraki gün yerinde destek ve 48 saatte çözüm hizmetlerini içerir. 

Destek SERVER 5X8X12X24 Paketi : 

Üzerinde uygulama yazılımları ve datalar bulunan yüksek performanslı server ve storage sistemleri için tasarlanmıştır. Hızlı çözüm gerektiren sistemlere yöneliktir. 5 gün x 8 saat telefon desteği ve aynı işgünü içinde müdahale ve 24 saatte çözüm koşuluyla yerinde destek hizmetlerini içerir. 

Destek 7X24X4X24 Paketi : 

Rack yoğun ortamlar ve görev kritik dataları taşıyan sistemler için tasarlanmıştır. Müşterilerin zaman kritik IT altyapılarını yönetmesini kolaylaştırır. 7 gün x 24 saat telefon desteği ve 4 saatte müdahale ve 24 saatte çözüm koşuluyla yerinde destek hizmetlerini içerir. 

Destek 7X24X2X8 Paketi: 

Veri Depolama ve Cluster uygulamaları için tasarlanmıştır. Her saniyenin önemli olduğu, görev kritik uygulamalara yöneliktir. 7 gün x 24 saat telefon desteği ve 2 saatte müdahale, 8 saatte çözüm koşuluyla yerinde destek hizmetlerini içerir. Bunun yanısıra müşteriye özel teknik sorumlu atanır. Müşteriye özel destek planı hazırlanır. Müşteri eğitimleri verilir. Kesintisiz destek sağlanır ve platin öncelik verilir.
Foto Galeri
Doraes Bilgi Teknolojileri
Hoşnudiye Mah.Cengiz Topel Cad. No:53/A
Faks: 0222 226 08 68
Telefon: 0222 224 17 10
Doraes Bilgi Teknolojileri